menu

Przydatne Linki

polecamy

26
Maj
2011

Pielgrzymka na Jasną Górę

W imieniu Sekretarza Krajowego Duszpasterstwa Nauczycieli Ks. Eugeniusza Jankiewicza, serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty  na doroczną Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców          na Jasną Górę w dniach 1-2 lipca 2011 r.

MOZ NSZZ „Solidarność”  Pracowników Oświaty w Rybniku organizuje wyjazd    na tę PIELGRZYMKĘ 2 lipca 2011 r.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Informacje w naszym biurze lub pod tel. 32 42 33 120 lub 533 651 947

26
Maj
2011

Manifestacja w Katowicach 25.05.2011r.

KOMISJA KRAJOWA NSZZ „Solidarność” podjęła kroki w sprawie protestów przeciw trudnym warunkom życia, zwłaszcza najuboższych.

25 maja o godz. 15.30 pod Urzędem Wojewódzkim w Katowicach odbyła się pikieta. My też braliśmy w niej udział. Razem walczyliśmy z UBÓSTWEM

I BEZROBOCIEM oraz o PODNIESIENIE POLAKOM PŁACY MINIMALNEJ.(Zdjęcia  w galerii)

KOLEJNA MANIFESTACJA ODBĘDZIE SIĘ 30 CZERWCA W WARSZAWIE.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO UDZIAŁU W NIEJ.

16
Maj
2011

Wycieczka do Włoch

W dniach 05-11.07.2011 odbędzie się wycieczka do Włoch.
W programie:
» Wenecja – rejs statkiem po kanałach, zwiedzanie Placu i Bazyliki św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Kampanilla;
» San Marino – Brama św. Franciszka, Grota Kuszników, parlament, Bazylika Del Santo, Wieża Guida;
» Asyż – Bazylika Santa Maria degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli, Bazylika św. Franciszka;
» Watykan – Muzeum Watykańskie z Kaplicą Sekstyńską, Bazylika św. Piotra z grobem Jana Pawła II;
» Rzym – Piaza Navona z fontanną Czterech Rzek, Panteon, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Via Sacra, Wzgórze Palatyńskie, Koloseum, Fontanny Di Trevi, Schody Hiszpańskie;
» Florencja – Kościół Świętego Krzyża, Piazza Signoria z Pałacem Medyceuszy, katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta i Baptysterium, Most Złotników.
Organizatorem jest biuro podróży MilaTour z Rybnika. Cena 1530,00zł obejmuje przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie.
Zapisy w biurze NSZZ “Solidarność”.

Płatności:
I rata do 10 stycznia 2011 – 520zł
II rata do 10 marca 2011 – 520zł
III  rata do 10 maja 2011 – 490zł

                 

12
Maj
2011

NABÓR NA ŁAWNIKÓW

Szczegóły dotyczące naboru na ławników  można  znaleźć pod adresem:   bip.um.rybnik.eu/Default.aspx?Page=227

03
Maj
2011

Karta prezentowa dla uczniów

KARTA PREZENTOWA  zamiast TRADYCYJNEJ NAGRODY na koniec roku szkolnego i NIE TYLKO.
Szanowni Państwo,
polecamy Wam propozycje zakupu KART PREZENTOWYCH
w miejsce „oldschoolowej” formy wręczania tradycyjnych NAGRÓD na koniec roku szkolnego.
ZALETY kart prezentowych:    • To karta typu pre-paid – można nią płacić jak gotówką we wszystkich empikach• To karta na okaziciela• Można dopłacać do transakcji gotówką (czyli 25 zł z karty + 12 zł gotówką)• Kartę można doładowywać• Kartą można zapłacić za DOWOLNIE WYBRANY towar• Karta można płacić cząstkowo czyli 10 x po 2 zł• Karta nominały: 25, 50, 100 zł, oraz na dowolne doładowanie od 20 zł do 500 zł.

KORZYŚCI dla szkoły:      • Nauczyciel NIE TRACI CZASU na wybór i zakup nagród• Nauczyciel nie musi transportować nagród do szkoły• Szkoła wręcza nagrodę UCZNIOWI – którą w rezultacie on sam sobie zakupi• Uczeń ma możliwość dołożenia swoich finansów do ostatecznego zakupu• Szkoła otrzymuje rabat 5% od transakcji >1000 zł• Szkołą ma możliwość negocjowania dalszych rabatów przy kwocie >2000 zł• Stosujemy płatność PRZELEWEM.

KORZYŚCI dla ucznia:
• Wszyscy UCZNIOWIE po raz pierwszy w historii szkolnictwa mają wpływ na wybór nagród czy to na koniec roku szkolnego czy tez z innych okazji a tym samym na swoje PEŁNE ZADOWOLENIE• Uczniowie mogą dopłacić z własnej kieszeni do zakupu towaru którego wartość przekracza saldo karty prezentowej• Uczniowie mogą sprawdzać stan salda na: www.empik.com
• Towary szczególnie chętnie kupowane przez młodzież: popularne ksiązki młodzieżowe, pomoce naukowe, tanie gry edukacyjne, oryginalne płyty   i filmy, gry planszowe, zestawy kreatywne, szczególnie modne ostatnio art. decoupage i inne• Nagrody mogą uczniowie zamawiać samodzielnie na www.empik.com, odebrać w Empiku Focus nie ponosząc żadnych kosztów przesyłki• Uczniowie mają do dyspozycji w salonie empik fachową pomoc i doradztwo personelu• Ważność karty to 12 m-cy od aktywacji (pierwszej płatności w empiku)
• Karta waży tylko 3,5 g
W celu dodatkowych INFORMACJI i zakupu kart proszę o kontakt:
Empik Focus      Rybnik Ul. Chrobrego 1
Jadwiga Latała   Adam Ryszka    tel: 605 122 039        032 7 555 980

02
Maj
2011

Spektakl „Misterium Męki Pańskiej.”

14.04.2011r grupa członków Koła Emerytów MOZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ Pracowników Oświaty w Rybniku pojechała do Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie na spektakl „Misterium Męki Pańskiej„. Przedstawienie składało się ze scen życia, nauk i męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa, począwszy od chrztu, cudu w Kanie Galilejskiej poprzez Niedzielę Palmową, Sąd nad Jezusem aż do Zmartwychwstania. Gra aktorska -150 osób w oryginalnych strojach przywiezionych z Ziemi Świętej, wzbogacona była wspaniałą scenografią, doskonałymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Kolejną zaletą Misterium to muzyka Wojciecha Kilara i przepiękne wykonania religijnych pieśni. Ze spektaklu wróciliśmy pełni wzruszeń i wrażeń dostarczonych nam przez twórców „Pasji”.

Zdjęcia dodane do galerii.

07
Kwiecień
2011

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Niech Cud Wielkiej Nocy sprawia,  aby nasze serca były otwarte

na drugiego człowieka i Chrystusa.

Przeżyjmy Jego Zmartwychwstanie z zadumą i radością,

ofiarując sobie miłość, pokój i wiarę.

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim Pracownikom Oświaty

życzy Zarząd MOZ NSZZ  „Solidarność”

Pracowników Oświaty w Rybniku

i przewodnicząca Hanna Grzelec.


17
Marzec
2011

INFORMACJE

13. i 14. kwietnia 2011 r. w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się szkolenie dla Zakładowych Społecznych Inspektorów Pracy. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Nowym koordynatorem ZSIP z ramienia MOZ NSZZ „S” została kol. Grażyna Skorupa. Dyżurować będzie w każdy drugi wtorek miesiąca od godz.09.00 do 11.00 w biurze przy ul. Chrobrego 29.

11
Luty
2011

Ogłoszenia

1. Zebranie Przewodniczących Kół odbędzie się wyjątkowo w środę                 16. lutego b.r. o godz. 17 w biurze przy ul. Chrobrego 29.  Ze względu na bardzo ważne sprawy obecność obowiązkowa.

2. W środę – 16. lutego b.r. o godz.14.30 zapraszamy do biura przy            ul. Chrobrego 29 wszystkich zainteresowanych członków naszego związku, pracujących w kuchniach szkolnych na spotkanie, którego tematem będzie ewentualna likwidacja szkolnych stołówek.

3. 01. marca b.r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Rybniku odbędzie się szkolenie na temat funduszu świadczeń socjalnych. Zapraszamy wszystkich chętnych członków MOZ NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”,                                      a Przewodniczących Kół obligatoryjnie. Na szkolenie zapraszam również nauczycieli niezrzeszonych w ZZ i chętnych nauczycieli z ZNP.

Szkolenie jest niezwykle ważne, prowadzone w sposób przejrzysty                        i zrozumiały.

Wszyscy chętni mogą się zapisywać do piątku – 25. lutego b.r. w biurze               przy ul. Chrobrego 29 lub telefonicznie: 324233120 lub 608038526.

13
Styczeń
2011

Ferie

ZARZĄD MOZ NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” PRACOWNIKÓW OŚWIATY życzy wszystkim nauczycielom i uczniom udanych i bezpiecznych ferii.

BIURO MOZ NSZZ „S” W RYBNIKU PRZY UL. CHROBREGO 29 W CZASIE FERII BĘDZIE CZYNNE WE WTORKI I CZWARTKI OD 9.00 DO 12.00.

« Poprzednia stronaNastępna strona »



COOKIES

Strona wykorzystuje pliki cookies: niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika. W wielu przypadkach przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają stosowanie plików cookies. Użytkownicy mogą samodzielnie dokonywać zmian ustawień przeglądarki dotyczących akceptacji i przechowywania plików cookies. Jeśli nie wyłączysz w ustawieniach przeglądarki obsługi plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki.